Відгуки про компанію ТОП ВІМ
- Світлана О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Коментар продавця
- Юрий Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Коментар продавця
- Дмитро М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Коментар продавця
- Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Коментар продавця
- Алексей Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Коментар продавця
- Єлизавета Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все працює, відправили швидко. Нічник якісний. Майте на увазі, що він маленький, розміром з долоню. Єдине, що прийшов в мʼятій і подертій коробці, а ми брали на подарунок.
- Коментар продавця
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Коментар продавця
- Оксана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Коментар продавця
- Дмитро Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купував електростанцію у цьому магазині для хлопців з ЗСУ, зробили знижку, станція супер якість, магазин дуже порядний, рекомендую
- Коментар продавця
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Коментар продавця
- Максим М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Забирав самовивозом у Києві, якість дуже крута! Дякую вам! І все дуже швидко та зручно! Молодці! Приємна компанія!
- Коментар продавця
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Коментар продавця
- Олександр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Коментар продавця

