Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна електростанція Ansun ES-1200 W, 1200 Вт
- портативні блоки живлення з розетками, портами постійного струму та USB. Вони створені щоб забезпечити Вам живлення енергією скрізь, як на природі, рибалці, полюванні, так і мати резервне джерело живлення в офісі, вдома.
- має вбудований інвертор і дозволяє використовувати пристрій як ДБЖ (Джерело безперебійного живлення).
- У разі несподіваного відключення електроенергії апарат переходить на живлення від вбудованої батареї.
- може заряджатися як від мережі 220 Вольт так і від сонячних панелей.
- Місткість 300000 mAh, 1200 Wh. Розрахунок приблизного робочого часу пристрою: потужність генератора/споживана потужність підключеного пристрою = час роботи.
- Вам не доведеться шукати джерело живлення для комп'ютера чи смартфона. Ви можете підключити будь-яку техніку до 1200 Ватт сумарної потужності на відкритому повітрі без необхідності тягти дроти від найближчої розетки.




- Джерело живлення: Адаптер змінного струму, автомобіль, сонячна батарея.
- Тип батареї: Літієво-іонна
- Тип інвентора: Модифікована синусоїда
- Особливі характеристики: Бездротова зарядка, Ліхтарик, Пусковий пристрій, Запальничка для сигар

Характеристики:
- Номінальна потужність: 1200 Вт.
- Реальна ємність: 1080 Вт · год / 300 000 мА · год
- Тип батареї: Lithium
- Пікова потужність: 2400 Вт - 1сек
- Перевантаження: 1300 Вт - 10сек
- Номінальна напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- LED освітлення: Потужність 12 Вт (Макс.)/1320-1600 лм. Безперервне освітлення 90 год.
- Сонячна зарядка: DC 18V/6A. Підтримка сонячних панелей із портом Anderson
- Габарити Вага: 338х247х245 мм / 11.6 кг
- Гарантія: 12 місяців

Вхідні інтерфейси:
- АС Schuko 2 шт
- Type-C: PD100 Вт (Макс.)
- DC7.9 * 0.9: 5-28 В/6 A, 168 Вт (Макс.)
- Type-C+DC Вхід 268 Вт (Макс.)
- DC 18V/6A, MPPT, 120 Вт (Макс.)

Вихідні інтерфейси:
- AC
- DC5.5*2.1-1/2/3: 12-13 В/10А
- автомобільний вихід: 12-13 В/10А
- Type-C1: PD 100 Вт
- Type-C2: PD 100 Вт
- USB-A1/A2: 5 В/3 A, 9 В/2 A, 12 В/1.5 A
- USB-A3/A4: 5 В/2.1 A
- LED лампа 12 Вт, 1320-1600 лм, до 90 год роботи
- бездротова зарядка 5-7.5-10-15 Вт

У комплекті:
-
Портативна зарядна станція ES-1200W
-
Кабель для зарядки змінного струму
-
кабель зарядки від сонячної панелі
-
посібник користувача українською мовою

* Кабель для зарядки від сонячних батарей входить лише в комплект портативної сонячної панелі
Розрахунок споживання кВт в годину побутових приладів:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Разъемы | USB Type-A, DC |
| Набор переходников | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Беспроводная зарядка, Противоударный корпус, LED лампа, Индикатор уровня заряда, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Серый |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 300000 мА/ч |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.36 г |
| Ширина | 32 мм |
| Длина | 40 мм |
| Высота | 36 мм |
| Основные | |
| Тип электростанции | Ветро-солнечная |
| Тип системы по мобильности | Портативная |
| Источники электроэнергии | Солнце, Ветер |
| Срок службы | 10 років |
| Мощность | 1200 кВт |
- Цена: 58 302 ₴














