
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Портативна електростанція CP 3500iL - 3000 Вт гібридна сонячно-вітрогенераторна»
Портативна гібридна сонячно-вітрогенераторна електростанція CP 3500iL 3000 Вт, мобільна акумуляторна електростанція

- Пересувна електростанція;
- Мережевий режим ДБЖ та гнучкий режим ДБЖ (24/7);
- Автономне зберігання енергії;
- Декілька пристроїв можуть бути завантажені одночасно;
- Гнучкий спосіб заряджання;
- Дистанційне керування додатком.

Характеристики:
- Застосування: домашній/комерційний/промисловий
- Тип сонячної панелі: монокристалічний кремній (не входить в комплект)
- Тип батареї:LiFePO4
- Тип контролера: MPPT
- Потужність навантаження (Вт): 3 кВт
- Вихідна напруга (В): 100/110/120/220/230/240В
- Вихідна частота: 50 Гц/60 Гц
- Номінальна потужність: 3000 Вт
- Пікова потужність: 6000 Вт
- Місткість батареї: 3840 Втг, 150 Аг (25,6 В)
- Вихід змінного струму: Вихідний сигнал - Чиста синусоїда, THD<3%; Номінальна напруга - 100/110/120/220/230/240В; Номінальна частота 60/50 Гц
- Вихід постійного струму: Запальничка - 12В/10А; Порт 5,5 мм 12В/6А USB 5В/3.1А, КК 3.0 ТИП З ПД 60 Вт.

Особливість:
- Висока ємність зберігання енергії
- Функція: пульт дистанційного керування WIFI
- Захист: мультизахист
- Інвертор: Інвертор чистої синусоїди

ЗАРЯДНИЙ ВХІД:
- Змінний струм/розетка - 100~120 В /200-240 В, макс. 300 Вт, 12 годин повної зарядки;
- Сонячна/система керування MPPT - 36~140, макс. 600 Вт, 9 годин повної зарядки;
- Авто 8-мм порт - 12-15 В / 24-30 В, макс. 160 Вт, 32 години повної зарядки;
- Вітер (1) 3AC порт - 3AC 22~26В, макс. 600 Вт, 9 годин повної зарядки;
- DC Швидкий Андерсон SB50/120 - 24 ~ 28 В, макс. 3000 Вт, 1,5 часа полной зарядки.

ПРИМІТКА
- Зарядний пристрій вітрогенератора та сонячні панелі є додатковим обладнанням.
- Вихідні характеристики ґрунтуються на стандартній температурі навколишнього середовища: 25 ℃.

У комплекті:
- Портативна зарядна станція
- Кабель для зарядки змінного струму
- Кабель для зарядки від сонячних панелей та вітряків
- Кабель зарядки від автомобіля
- Посібник користувача


Портативна електростанція CP 3500iL - 3000 Вт - підтримує Gen-мат -це інтелектуальна бездротова система моніторингу та управління, розроблена для генераторів. Система складається з програмного забезпечення монітора, смартфон APP та сервера. Смартфон безпосередньо підключений до генератора через Wi-Fi, користувач може контролювати блок генератора або усунення зі смартфоном, а також він може нагадувати користувачеві про необхідність дозаправки та обслуговування пристрою. Система дозволяє зупинити блок генератора, торкнувшись вашого смартфона. Так Gen-помічник може реалізувати інтелектуальне керування блоком генератора.
Посилання: https://m.apkpure.com/ru/gen-mate/com.szyy.genmate/download
Розрахунок споживання кВт в годину побутових приладів:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Разъемы | USB Type-A, DC |
| Набор переходников | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Влагозащищенный корпус, Противоударный корпус, LED лампа, Индикатор уровня заряда, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 240 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6300 г |
| Ширина | 500 мм |
| Длина | 700 мм |
| Высота | 500 мм |
- Цена: 199 999 ₴












