Получите эту позицию бесплатно при покупке «Портативна електростанція Ampex DP1500iL 1500 Вт»
Портативна електростанція Ampex DP1500iL
З портативною електростанцією серії DPiL у вас є можливість зберегти своє життя в будь-якій ситуації. Без палива, вихлопів і шуму, просто насолоджуйтеся необмеженою потужністю як у приміщенні так і на вулиці. Портативна електростанція Ampex DP1500iL 1500 Вт ідеально підходить для освітлення, смартфонів, планшетів, ноутбуків, холодильників, телевізорів, резервного копіювання, екстреної допомоги, електроінструментів і медичного обладнання тощо. Портативна електростанція Ampex DP1500iL 1500 Вт може допомогти вам легко позбутися обмежень електромережі, насолоджуючись свободою електроенергії.

Портативна електростанція Ampex DP1500iL - це дуже потужна і легко портативна електростанція з великою потужністю 2048 Вт·год.
Використовуючи вдосконалену та довговічну технологію акумулятора LiFePO4, Ampex DP1500iL може живити більшість побутових приладів і потужних інструментів до 1500 Вт (3000 Вт при стрибку напруги) та забезпечити достатню потужність для діяльності в приміщенні та на вулиці.

Конструкція DP1500iL базується на інноваційному дизайні.
-
Завдяки акумуляторам великої ємності LiFePO4 вони отримують високу крейсерську потужність в умовах високої безпеки.
-
Мультизахист від перезарядки, надмірного розряду, короткого замикання та високоі температури значно збільшує термін служби розумної мобільної потужності.
-
Його можна заряджати від сонячних батарей (DC) або звичайної настінної розетки (AC).
-
А різні інтерфейси виходу змінного/постійного струму можуть задовольнити всі потреби різних випадків використання електроенергії.
-
DP1500iL оснащений колесами та тяговими брусами збоку, що дозволяє користувачеві відчути "нульову гравітацію" при перенесенні великої потужності.

-
Вбудована технологія LiFePO4 і унікальний дизайн DP1500iL надають йому величезну потужність і легкість у транспортуванні.
-
DP1500iL може живити широкий спектр електронних пристроїв (ноутбуки, планшети, холодильники, смартфони, фотоапарати тощо) з номінальною потужністю до 1500 Вт.
-
Удосконалена система керування акумулятором (BMS) надає DP1500iL кілька рівнів захисту, включаючи захист від перевантаження по струму, перезаряду, надмірного розряду, короткого замикання, перенапруги та перевантаження.



ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ємність 2048WH
- Номінальна потужність 1500 Вт
- Стрибкова потужність 3000 Вт
- тип батареї LIFEPO4
- Цикл життя >3500 ЦИКЛІВ
- Вага 34 КГ
- Розміри
- Вихід змінного струму 2*1500 Вт
- Вихід USB 5 В/3,1 А, QC3,0
- Вихід Type-C PD60W
- Вихід постійного струму 12В/10А
- Заряджання змінним струмом 8,5 ГОДИН ПОВНІСТЮ ЗАРЯДЖЕНОГО. МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ 300 Вт
- Сонячна зарядка 4 ГОДИНИ ПОВНІСТЮ ЗАРЯДЖЕНОГО. МАКС. ПОТУЖНІСТЬ 600 Вт
- Зарядка порту автомобіля 18 ГОДИН ПОВНІСТЮ ЗАРЯДЖЕНОГО. МАКС. ПОТУЖНІСТЬ 160 Вт

Сонячна панель не входить в комплект, можна придбати окремо.

Комплектація як на фото:


Портативна електростанція Ampex DP1500iL 1500 Вт підтримує Gen-мат -це інтелектуальна бездротова система моніторингу та управління, розроблена для генераторів. Система складається з програмного забезпечення монітора, смартфон APP та сервера. Смартфон безпосередньо підключений до генератора через Wi-Fi, користувач може контролювати блок генератора або усунення зі смартфоном, а також він може нагадувати користувачеві про необхідність дозаправки та обслуговування пристрою. Система дозволяє зупинити блок генератора, торкнувшись вашого смартфона. Так Gen-помічник може реалізувати інтелектуальне керування блоком генератора.
Посилання: https://m.apkpure.com/ru/gen-mate/com.szyy.genmate/download
Розрахунок споживання кВт в годину побутових приладів:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PD |
| Разъемы | USB Type-A, DC |
| Набор переходников | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Влагозащищенный корпус, Противоударный корпус, LED лампа, Индикатор уровня заряда, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Синий |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 240 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3600 г |
| Ширина | 370 мм |
| Длина | 590 мм |
| Высота | 480 мм |
| Основные | |
| Тип электростанции | Ветро-солнечная |
| Тип системы по мобильности | Портативная |
| Источники электроэнергии | Солнце, Ветер |
| Срок службы | 10 років |
- Цена: 108 158 ₴













