Портативний зарядний пристрій Joyroom LED Display Quick Charge 20000 mAh Black Power Bank (JR-QP192)

-
Універсальний зарядний пристрій від виробника Joyroom покликаний полегшити ваше життя в поїздках і подорожах.
-
Потужний Power Bank здатен заряджати одночасно декілька пристроїв всюду, куди б ви не відправилися.
-
Відчути його практичне використання можливо з першого ж дня активного використання.

Переваги портативного зарядного пристрою Joyroom LED Display Quick Charge
-
Головне завдання павербанку – підтримувати високий рівень заряду ваших пристроїв, щоб завжди залишалися на зв'язку.
-
Забудьте про акумулятор телефону або планшета, що не вчасно сів, адже з портативною батареєю більше не опинитеся в такій ситуації.
-
До павербанку Joyroom LED Display Quick Charge ємністю 20 000 мАh можна підключати до трьох пристроїв одночасно, не хвилюючись про їхню безпеку.
-
Корпус пристрою оснащений захистом від перегріву та перепадів напруги, щоб запобігти коротким замиканням та поломкам ваших гаджетів у процесі заряду.
-
Тонкий силует робить JR-QP 192 зручним та простим у повсякденному використанні.

Конструктивні та технічні особливості Joyroom LED Display Quick Charge
-
Зовнішній акумулятор Joyroom LED Display Quick Charge оснащений чотирма портами - двома USB-A та одним USB-C, а також портом Micro-USB.
-
Останні два також використовуються для зарядки самого повербанку.
-
Вам не потрібно вибирати, який саме гаджет зарядити першим, просто підключайте одночасно все, що вам потрібно.
-
Портативний пристрій підтримує протоколи швидкого заряджання PD3.0, QC3.0, AFC, FCP, SCP і PE, що скоротить час живлення гаджетів.

Потужний Power Bank для швидкого заряду телефону
-
Корпус павербанку виконаний із пожежобезпечних ABS матеріалів у мінімалістичному дизайні. У комплект входить сам блок живлення Joyroom і 1 кабель USB-Type C.
-
Великий цифровий світлодіодний дисплей дозволяє контролювати енергію, що залишилася, і стан зарядки акумулятора.
-
Габарити портативної батареї комфортні для щоденного використання, а значить, ви можете розмістити її в рюкзаку або сумці.
-
На корпусі не видно відбитків пальців, при цьому павербанк не ковзає в долоні.
Технічні характеристики:
-
Бренд - Joyroom
-
Потужність - 20000 mAh
-
Напруга - 22.5W
-
Корпус - ABS матеріал
-
Чотири порти – два USB-A і один USB-C, а також порт Micro-USB
-
Великий цифровий світлодіодний дисплей
-
Протоколи швидкого заряджання PD3.0, QC3.0, AFC, FCP, SCP і PE
-
Вага – 400 гр
-
Розмір - 69/22/150 мм
Комплектація як на фото:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joyroom |
| Разъемы | micro USB |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От USB |
| Цвет | Черный |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.7 г |
| Ширина | 9 мм |
| Длина | 16 мм |
| Высота | 4 мм |
- Цена: 1 299 ₴












