Портативний зарядний пристрій Joyroom LED Display Quick Charge 30000 mAh Black Power Bank (JR-QP192)

-
Універсальний зарядний пристрій від виробника Joyroom покликаний полегшити ваше життя в поїздках і подорожах.
-
Потужний Power Bank здатен заряджати одночасно декілька пристроїв всюду, куди б ви не відправилися.
-
Відчути його практичне використання можливо з першого ж дня активного використання.

Переваги портативного зарядного пристрою Joyroom LED Display Quick Charge
-
Головне завдання павербанку – підтримувати високий рівень заряду ваших пристроїв, щоб завжди залишалися на зв'язку.
-
Забудьте про акумулятор телефону або планшета, що не вчасно сів, адже з портативною батареєю більше не опинитеся в такій ситуації.
-
До павербанку Joyroom LED Display Quick Charge ємністю 30 000 мАh можна підключати до трьох пристроїв одночасно, не хвилюючись про їхню безпеку.
-
Корпус пристрою оснащений захистом від перегріву та перепадів напруги, щоб запобігти коротким замиканням та поломкам ваших гаджетів у процесі заряду.
-
Тонкий силует робить JR-QP 192 зручним та простим у повсякденному використанні.

Конструктивні та технічні особливості Joyroom LED Display Quick Charge
-
Зовнішній акумулятор Joyroom LED Display Quick Charge оснащений чотирма портами - двома USB-A та одним USB-C, а також портом Micro-USB.
-
Останні два також використовуються для зарядки самого повербанку.
-
Вам не потрібно вибирати, який саме гаджет зарядити першим, просто підключайте одночасно все, що вам потрібно.
-
Портативний пристрій підтримує протоколи швидкого заряджання PD3.0, QC3.0, AFC, FCP, SCP і PE, що скоротить час живлення гаджетів.

Потужний Power Bank для швидкого заряду телефону
-
Корпус павербанку виконаний із пожежобезпечних ABS матеріалів у мінімалістичному дизайні. У комплект входить сам блок живлення Joyroom і 1 кабель USB-Type C.
-
Великий цифровий світлодіодний дисплей дозволяє контролювати енергію, що залишилася, і стан зарядки акумулятора.
-
Габарити портативної батареї комфортні для щоденного використання, а значить, ви можете розмістити її в рюкзаку або сумці.
-
На корпусі не видно відбитків пальців, при цьому павербанк не ковзає в долоні.
Характеристики:
- Розміри 68,8x153x29,5 мм
- Чорний колір
- Тип батареї: Полімерна літієва батарея
- Місткість 30000 мАг/3,7 В (74 Втч)
- Енергоефективність ≥75%
- Micro USB 5 В/2 А, 9 В/2 А
- USB-C 5 В/3 А, 9 В/2 А
- Вихід USB-C 5 В/3 А, 9 В/2,22 А, 12 В/1,5 А
- Вихід USB1/USB2 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
- Загальний вихід 5/3 А макс.
Комплектація як на фото:

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 9 мм |
| Длина | 15 мм |
| Высота | 5 мм |
| Вес | 0.7 г |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От USB |
| Производитель | Joyroom |
| Разъемы | micro USB |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Выходной ток | 3 мА |
| Тип | Универсальная батарея |
- Цена: 1 799 ₴












