
Павербанк 60000 mAh 30W iBattery O2 Project для ноутбука телефона (РК-дисплей +4 USB-порти) Power Bank
3 799 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137688
Павербанк iBattery O2 Project для ноутбука телефона 60000 mAh (30 Вт РК-дисплей +4 USB-порти) Power Bank
Цей акумулятор живлення є потужним мобільним джерелом живлення великої ємності 60000 мАг, 2 швидкі зарядки USB + Type-c вихід підтримує 20 Вт, швидка зарядка для мобільних телефонів, підтримує 2 ліхтарі, що зручніше для використання на відкритому повітрі і підтримує одночасну зарядку 18 Вт

Потужний повербанк відомого бренду O2Project модель YT-2030 v1.1 з виходом на 4 порти.
- Загальна потужність зарядної станції – 66 W (при одночасному зарядженні 5 пристроїв).

Загальна заявлена виробником ємність становить:
- 60 000 мА*год. при 3,7В
- 40 000 мА*год. При 5В

Підтримка двосторонньої швидкої зарядки - це дозволяє швидко зарядити сам павербанк і вже від нього так само швидко будь-який гаджет.
- Підтримка стандарту Power Delivery.
- Має 4 USB виходи.

- 2 входи для зарядки: micro USB та Type-C
- Красива стильна панель з портами USB
Ця зарядна станція дозволяє швидко зарядити будь-який планшет, фотоапарат, всі види смарфонів та айфонів, а також дрібних гаджетів.
Powerbank має міцний прогумований корпус із зручною ручкою для перенесення.

Підтримує протокол швидкого заряджання: 5V-3A, 9V-2,2A, 12V-1,6A.
Має панель відображення відсотків заряджання/розрядження пристрою.
Ідеальний варіант для подарунка.
Також є можливість підключення мережного роутера (через спеціальний перехідник купується окремо). 1,5А струму при 12В і 2А при 9В вистачить будь-якого роутера на дуже довгий час (наприклад, ASUS N56U(В2) споживає до 0,1А при 12В).

Специфікація:
- Найменування товару - Зовнішній акумулятор високої потужності 60000 мАг
- Місткість - 60000 mAh
- Розмір продукту - 135*81*85 мм
- Вага - 1000 г
- Колір - синій
- Матеріал - Абс
- Вхід - 36 Вт
- Вихід - USB * 4 В постійного струму
- Функція - Електростанція + швидка зарядка DC
- Аксесуари - павербанк, інструкція, USB-кабель Type-C
Комплектація як на фото:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | O2 |
| Разъемы | micro USB |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Синий |
| Зарядка батареи | От USB |
| Входное напряжение | 36 В |
| Выходное напряжение | 36 В |
| Емкость аккумулятора | 60000 мА/ч |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1000 г |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 80 мм |
- Цена: 3 799 ₴











