Power Bank Повербанк BASEUS 20000 mAh (20W) зовнішній акумулятор павербанк

Портативний зарядний пристрій ємністю 20000 mAh мАч.
Baseus Bipow Digital Display - портативний зарядний пристрій з 4 роз'ємами і підтримкою швидкої зарядки.
- Може швидко заряджати будь-який телефон, MacBoock та інші пристрої.
- Павербанк виготовлено у класичному дизайні, що стане доповненням іміджу та підійде будь-якому смартфону.
- Корпус виготовлений із міцних зносостійких матеріалів, що гарантує довговічність використання.
- Наявність трьох вихідних портів дозволяє заряджати до трьох пристроїв одночасно.
- Є дисплей, що показує рівень заряду, що залишився у відсотках і поточні параметри зарядки.
- Вбудована багаторівнева система захисту від стрибків напруги, короткого замикання, перегріву, перезаряджання, яка робить використання пристрою безпечним.
Основні характеристики:
- максимальна потужність: 20 Вт;
- оснащений 4 роз'ємами: 2 USB, Micro та Type C;
- підтримує швидке заряджання;
- заряджає 3 пристрої одночасно;
- оснащений LED-індикатором рівня заряду батареї;
- 9 рівнів захисту.
Можливості зарядки
Портативна батарея оснащена 4 роз'ємами, що дозволяє одночасно заряджати до 3 гаджетів. Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших невеликих гаджетів. Підтримка протоколів швидкої зарядки PD, FCP, QC, AFC дозволяє зарядити iPhone 12 до 50% за півгодини, а також швидко заряджати гаджети брендів Huawei, Samsung, Mi і т.д.


LED-дисплей
Спеціальний LED-індикатор точно показує рівень заряду батареї, що залишився, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її.

Захисні властивості
Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип підключеного пристрою та автоматично регулює силу струму. Таким чином, ваші гаджети захищені від перезарядки, надмірного нагрівання, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.

Зручно брати із собою
Корпус акумулятора пройшов лазерну обробку, тому має покращену текстуру, стійку до утворення відбитків пальців та приємну на дотик. Компактні розміри та відповідність міжнародним стандартам повітряних перевезень дозволяють взяти пристрій із собою у будь-яку поїздку.


- Розміри 68,8x153x29,5 мм
- Чорний колір
- Тип батареї: Полімерна літієва батарея
- Місткість 20000 мАг
- Енергоефективність ≥75%
- Micro USB 5 В/2 А, 9 В/2 А
- USB-C 5 В/3 А, 9 В/2 А
- Вихід USB-C 5 В/3 А, 9 В/2,22 А, 12 В/1,5 А
- Вихід USB1/USB2 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
- Загальний вихід 5/3 А макс.
Комплектація як на фото:

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 68 мм |
| Длина | 153 мм |
| Высота | 29 мм |
| Вес | 700 г |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От USB |
| Производитель | Baseus |
| Разъемы | micro USB |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 20 В |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Тип | Универсальная батарея |
- Цена: 1 799 ₴










