Портативний павербанк 50000 mAh IBattery YM-263 Power Bank з ліхтариком на 4 пристрої

Швидкий портативний зарядний пристрій 50000 мАг(номінальна ємність 35 000 - 40 000 mah)
Може заряджати разом 4 пристрої.
Зовнішній акумулятор 50000 мАг із швидкою зарядкою
Важливо! Для прискореної зарядки павербанка необхідно використовувати блок та кабель типу Type-C швидкої зарядки з характеристиками не нижче 12 W, input 0,3 A, output DC5V - 2,1 A.
Переваги павербанка IBattery
- Підсвітка - фонарик
- Можливість заряджати 4 пристрої (гаджети) одночасно.
- Світлодіодний дисплей

- Захист від перенапруги.
- Захист від короткого замикання.
- Тепловий захист.
- 3 типи кабельних вводів (Type-C/Micro USB/IOS Lightning

Заряджайте більше за менший час за допомогою технології Smart Macro.
Ідеальна сумісність з усіма моделями телефонів Android та IOS • Павербанк, який полегшують ваше життя завдяки надпотужному зовнішньому акумулятору, може використовуватися в будь-якому середовищі.
Характеристики:
- Ємність: 50000mAh (заявлено виробником)
- Номінальна ємність: 42000mAh
- Батарея: літій-полімерний акумулятор
- Вихід: USB * 2, 5 В/2.1A Type-C
- Вхід: Micro, 5V/2.1A Type-C
- Світлодіодні ліхтарі * 2
- Колір: чорний/червоний
- Упаковка: коробка
- Вес 0.7кг
- Індикатор заряджання: дисплей (активація кнопкою).

Вбудований ліхтарик
- Матеріал корпусу: міцний ABC пластик
- Вага 700 гр.
- Розмір 165*81*50 мм

Комплектація як на фото:

Купити товар в Україні можна тут, поклавши товар у кошик,
або зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами:
+380 (68) 924-60-30
+380 (93) 351-16-66
Доставка здійснюється по всій Україні Новою поштою кожного дня.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.7 г |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Длина | 165 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Profi |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Фонарик, Противоударный корпус, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Разъемы | micro USB |
| Зарядка батареи | От USB |
- Цена: 3 599 ₴










