Портативна електростанція LNTNE ES-200W (48000 mAh, 173 Wh)

LNTNE ES-200W - Універсальна портативна батарея 48000 mAh, 173 Wh
-
Це портативні блоки живлення з розетками, портами постійного струму та USB.
-
Вони створені щоб забезпечити Вам живлення енергією скрізь, як на природі, рибалці, полюванні, так і мати резервне джерело живлення в офісі, вдома.
-
LNTNE ES-200W може заряджатися як від мережі 220 Вольт, так і від сонячних батарей.
-
LNTNE ES-200W Вам не доведеться шукати джерело живлення для комп'ютера чи смартфона.
-
Ви можете підключити будь-яку техніку до 200 Ватт сумарної потужності на відкритому повітрі без необхідності тягти дроти від найближчої розетки.
-
На дисплеї LNTNE ES-200W відображається вся необхідна інформація, починаючи від рівня заряду батареї.
LNTNE ES-200W підтримує швидку зарядку PD E-Mark 100W 20V/5A за Type-C.

Ви зможете легко підключити та використовувати тривалий час пристрої, що потребують стандартного підключення 220 Вольт або 5–12 Вольт:
-
музичні системи;
-
автохолодильники;
-
вентилятори;
-
переносні ліхтарі;
-
телевізори, комп'ютери, телефони та інше.

Характеристики:
-
Місткість: 48000 mAh (3,7V), 173Wh (220 V)
-
Розміри: 182x102x144 мм
-
Вага: 1,86 кг
-
Вбудована батарея: Високоякісний літій-іонний акумулятор
-
Вхід для заряджання пристрою: Адаптер: DC 5-20V/2A
-
Час повної зарядки пристрою: DC 15V/2A: 6 годин
-
USB1: USB-А 5V/2,1A Max
-
USB2: USB-А 5V/2,1A Max
-
USB3: QC3.0 (18W Max)
-
USB-C: PD 3.0 (100W Max) - PD E-Mark 100W 20V/5A
-
DC 5,5мм; DC 12V 8-10A
-
AC Виходи (220 Вольт): 173Wh Modified Sine Wave Output.
-
AC Потужність (220 Вольт): 200W
-
Тип ліхтаря: 5W LED ліхтар
-
Індикатор потужності/напруги: LED дисплей
-
Робоча температура довкілля: Від 0°C до +40°C
Комплектація як на фото:
- Зарядна станція
- Адаптер для заряджання
- Інструкція на українській мові
- Гарантійний талон

Розрахунок споживання кВт в годину побутових приладів:

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 21 мм |
| Высота | 15 мм |
| Вес | 2000 г |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Производитель | Ansan |
| Разъемы | USB Type-A, DC |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 200 В |
| Набор переходников | Нет |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Влагозащищенный корпус, Противоударный корпус, LED лампа, Индикатор уровня заряда, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Выходной ток | 48000 мА |
| Тип | Универсальная батарея |
| Основные | |
| Тип электростанции | Ветро-солнечная |
| Тип системы по мобильности | Портативная |
| Источники электроэнергии | Солнце, Ветер |
| Мощность | 200 кВт |
- Цена: 10 999 ₴












