Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна електростанція ANSUN 600 Вт 140400 mAh LNTNE ES-600

З портативною зарядною станцією 600 Вт LNTNE ES-600B, 140400 mAh, 519 Wh Grey ви зможете підживлювати домашню техніку у випадках відключення електрики, а також з комфортом використовувати гаджети під час риболовлі та походів. Для зручності користувачів пристрій оснащений інформативним дисплеєм та ліхтариком, а невелика вага та відкидна ручка максимально спрощують його перенесення.

- Місткість: 519 Wh, 140400 mAh
- Джерело живлення: Адаптер змінного струму, автомобіль, панель сонячних батарей, інше
- Тип батарейки: літій-іонний
- Тип інвертора: Чиста синусоїда
- Тип контролера: MPPT
- Особливості: Бездротова зарядка, тип C, ліхтарик, порт для автофургона, прикурювач, зовнішній акумулятор
- Вихід USB-A: 18 Вт * 3 канали Вихід USB-C: 60 Вт * 1 канал
- Вихід DC24V: DC5525*2 4A (макс.: 100 Вт)
- Бездротова зарядка: 15 Вт
- Максимальна потужність змінного струму: 600 Вт (набір: 1500 Вт)
- Підтримка панелі сонячних батарей: DC18V (120 Вт)
- Час заряджання через адаптер: 5 годин

Комплектація як на фото:
- Зарядна станція
- Адаптер для заряджання
- Кабель зарядки для автомобіля
- Інструкція на українській мові
- Гарантійний талон

Розрахунок споживання кВт в годину побутових приладів:

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 25.5 мм |
| Длина | 38.5 мм |
| Высота | 33 мм |
| Вес | 8.06 г |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Входное напряжение | 200 В |
| Разъемы | USB Type-A, DC |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 240 В |
| Набор переходников | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Беспроводная зарядка, Влагозащищенный корпус, Противоударный корпус, LED лампа, Индикатор уровня заряда, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Емкость аккумулятора | 140400 мА/ч |
| Выходной ток | 24 мА |
| Тип | Универсальная батарея |
| Основные | |
| Тип электростанции | Ветро-солнечная |
| Тип системы по мобильности | Портативная |
| Источники электроэнергии | Солнце, Ветер |
| Мощность | 600 кВт |
| Производительность | 519 кВт*год |
- Цена: 22 999 ₴













