Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна електростанція ANSUN 800 Вт LNTNE ES-800B, 198000 mAh, 732 Wh Black

З портативною зарядною станцією 800 Вт LNTNE ES-800B, 198000 mAh, 732 Wh Black ви зможете підживлювати домашню техніку у випадках відключення електрики, а також з комфортом використовувати гаджети під час риболовлі та походів. Для зручності користувачів пристрій оснащений інформативним дисплеєм та ліхтариком, а невелика вага та відкидна ручка максимально спрощують його перенесення.

- Місткість: 732 Wh, 198000 mAh
- Джерело живлення: Адаптер змінного струму, автомобіль, панель сонячних батарей, інше
- Тип батарейки: літій-іонний
- Тип інвертора: Чиста синусоїда
- Тип контролера: MPPT
- Бездротова зарядка, тип C, ліхтарик, порт для автофургона, прикурювач, зовнішній акумулятор
- Вихід USB-A: 18 Вт * 3 канали Вихід USB-C: 60 Вт * 1 канал
- Вихід DC24V: DC5525*2 4A (макс.: 100 Вт)
- Бездротова зарядка: 15 Вт
- Максимальна потужність змінного струму: 800 Вт (набір: 1500 Вт)
- Підтримка панелі сонячних батарей: DC18V (120 Вт)
- Час заряджання через адаптер: 5 годин

Особливості:
- Бездротове заряджання
- USB зарадка х 3 шт
- Type-C зарядка
- 2 виходи 220 В
- Вбудований ліхтар (2 Вт)
- Підтримка заряджання від сонячних батарей (можна придбати в нашому магазині) — 18V до 120 Ватів
- Заряджання станції від прикурювача автомобіля
- Заряджання станції від додаткового акумулятора
- Підходить для всіх побутових приладів, , а також для живлення котлів опалення й насосів
- Зарядна станція екологічна, під час заряджання не виділяє шкідливих речовин, можна використовувати у квартирі
- Чиста синусоїда
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Захист від високого струму
- Захист від перерозрядження
- Захист від перепадів температури
- Вбудований вирівнювач потужності

Комплектація як на фото:
- Зарядна станція
- Адаптер для заряджання
- Кабель зарядки від автомобіля
- Інструкція на українській мові
- Гарантійний талон
Розрахунок споживання кВт в годину побутових приладів:

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Разъемы | USB Type-A, DC |
| Набор переходников | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Беспроводная зарядка, Влагозащищенный корпус, Противоударный корпус, LED лампа, Индикатор уровня заряда, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От солнечной энергии, От USB |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 198000 мА/ч |
| Выходной ток | 33 мА |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.68 г |
| Ширина | 26 мм |
| Длина | 38 мм |
| Высота | 38 мм |
| Основные | |
| Тип электростанции | Ветро-солнечная |
| Тип системы по мобильности | Портативная |
| Источники электроэнергии | Солнце, Ветер |
| Мощность | 800 кВт |
- Цена: 35 999 ₴













