Зарядна станція Ansun 1000 Вт LNTNE ES-1000B (OPS1000) — 220 вольт, 249600 mAh, 933 Wh

LNTNE ES-1000B - портативна зарядна станція, з якою ви зможете живити домашню техніку у випадках вимкнення електрики, а також із комфортом використовувати ґаджети під час риболовлі та походів. Для зручності користувачів пристрій обладнаний інформативним дисплеєм і ліхтариком, а невелика вага та відкидна ручка максимально спрощують його перенесення.

Зарядна станція LNTNE ES-1000B (OPS1000) — це компактна, потужна та надійна електростанція від бренда LNTNE. Це альтернативний екологічно чистий джерело енергії, створене спеціально для квартири, дому, дачі, кемпінгу, подорожей тощо.

Характеристики:
- Місткість: 933 Wh, 249600 mAh
- Джерело живлення для заряджання станції: від мережі, від прикурювача автомобіля, від панелі сонячних батарей, зовнішнього акумулятора
- Тип акумулятора: Літій-іонний
- Тип інвертора: Чиста синусоїда
- Тип контролера: MPPT
- Вихід 220 вольтів — 1 вихід
- Вихід USB (Швидке заряджання): 18 Вт x 3 виходи
- Вихід Type-C (швидке заряджання): 60 Вт x 1 вихід
- Вихід DC24V: DC5525*2 4A (макс: 100 Вт)
- Бездротова зарядка: 15 Вт
- Максимальна потужність змінного струму: 1000 Вт (пікова потужність до 2000 Вт)
- Підтримка панелі сонячних батарей: DC18V (120 Вт)
- Час заряджання станції до 100%: 5 годин
- Рекомендований температурний режим використання: від -18 °C до 60 °C
- Рекомендований температурний режим під час заряджання: від 0 °C до 45 °C
- Розміри зарядної станції: 32 см х 20.5 см х 18.7 см
- Вага станції: 10.5 кг

Особливості:
- Бездротове заряджання
- USB зарадка х 3 шт
- Type-C зарядка
- 2 виходи 220 В
- Вбудований ліхтар (2 Вт)
- Підтримка заряджання від сонячних батарей (можна придбати в нашому магазині) — 18V до 120 Ватів
- Заряджання станції від прикурювача автомобіля
- Заряджання станції від додаткового акумулятора
- Підходить для всіх побутових приладів, , а також для живлення котлів опалення й насосів
- Зарядна станція екологічна, під час заряджання не виділяє шкідливих речовин, можна використовувати у квартирі
- Чиста синусоїда
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Захист від високого струму
- Захист від перерозрядження
- Захист від перепадів температури
- Вбудований вирівнювач потужності

Комплектація як на фото:
- Зарядна станція
- Адаптер для заряджання
- Кабель зарядки для автомобіля
- Інструкція на українській мові
- Гарантійний талон
Розрахунок споживання кВт в годину побутових приладів:

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 255 мм |
| Длина | 385 мм |
| Высота | 330 мм |
| Вес | 1000 г |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Разъемы | USB Type-A, DC |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 240 В |
| Набор переходников | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Беспроводная зарядка, Влагозащищенный корпус, Противоударный корпус, LED лампа, Индикатор уровня заряда, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Емкость аккумулятора | 288000 мА/ч |
| Тип | Универсальная батарея |
| Основные | |
| Тип электростанции | Ветро-солнечная |
| Тип системы по мобильности | Портативная |
| Источники электроэнергии | Солнце, Ветер |
| Срок службы | 10 років |
- Цена: 39 500 ₴













