Получите эту позицию бесплатно при покупке «Портативна електростанція 2400 Вт Eco Play SYD-N052»
Портативна електростанція Eco Play потужністю 2400 Вт

Використовується для подачі електроенергії у разі відключення, живлення всіх побутових приладів, електроінструментів, медичного обладнання або живлення всіх пристроїв під час походу. Він може живити навіть електромобілі, даючи їм автономність 15 км (якщо станція використовується виключно для зарядки транспортних засобів).

Технічні характеристики станції:
- Назва моделі: Eco Play SYD-N052
- Робоча температура: -10°C ~ +40°C
- Робоча вологість: ≤90% RH
- Надшвидка зарядка 1100 Вт, повна зарядка від розетки за 2 години.
- Струм відключення: ≤500 мкА Інтерфейс зарядки: до розетки змінного струму / до розетки змінного струму + сонячна панель / до сонячної панелі
- Ємність накопичувача: 2048
- Захист IP67
- Вихід змінного струму: 50/60 Гц (перемикається), номінальний 2400 Вт, чиста синусоїда з перевантаженням, захист від короткого замикання
- Вихідні порти: 2 x USB QC, 3 x Type-CA (20 Вт), 1 x Type-CB (100 Вт), 2 x DC 5521 (12 В/3 A), 1 x XT-60 (12 A/25) A), 1 x зарядний пристрій автомобіль (12V/10A) Природне повітряне охолодження
- Номінальна напруга акумулятора: 3, 2 В/на акумулятор
- Вихідна напруга акумулятора: 43.2 – 57.6V
- Автономність (підключена до розетки): близько доби
- Автономність (підключена до сонячної панелі): необмежена
- Вихідна потужність: 2400 Вт
- Час перемикання: ≤8 м4 3
- Вага: 22 кг.

Наша портативна електростанція оснащена акумулятором LiFePO4 ємністю 2048 Вт·год, яка живить:
- ноутбук (50 Вт) 42 год,
- дрон (40 Вт) 52 год,
- кавоварку (1000 Вт) 2 години,
- камеру (20 Вт) 95 разів,
- автомобільний холодильник (48 Вт) - 48 год,
- мультиварку (500 Вт) 4 год,
- проектор (150 Вт) 14 год,
- фен (1200 Вт) 2 год,
- соковижималку (1000 Вт) 2 год,
- електричний чайник (500 Вт) 4 год +,
- електричну дриль (800 Вт) 2,5 год,
- електричний нагрівач (200 Вт) 10 годин+.

Примітка: Електростанція Ecoplay є найлегшою та найбезпечнішою портативною електростанцією 2400 Вт на ринку.

У комплекті:
-
Портативна зарядна станція
-
Кабель для зарядки змінного струму
-
посібник користувача
Розрахунок споживання кВт в годину побутових приладів:

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 360 мм |
| Длина | 460 мм |
| Высота | 430 мм |
| Вес | 2220 г |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Разъемы | USB Type-A, DC |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 240 В |
| Набор переходников | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Влагозащищенный корпус, Противоударный корпус, LED лампа, Индикатор уровня заряда, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Универсальная батарея |
- Цена: 89 872 ₴













