Портативна зарядна станція 1500Вт 440000mAh P1500

Потужний портативний накопичувачі енергії для зовнішнього застосування, джерело живлення потужністю 1500 Вт, який є легким і може також задовольнити основні потреби в електроенергії і впоратися з аварійними ситуаціями з нестачею електроенергії.

- Інтелектуальна система контролю температури;
- Пересувна електростанція;
- Мережевий режим ДБЖ та гнучкий режим ДБЖ (24/7);
- Автономне зберігання енергії;
- Декілька пристроїв можуть бути завантажені одночасно;
- Гнучкий спосіб заряджання.

Портативний накопичувач енергії оснащений інтелектуальним вентилятором, що охолоджує, завдяки чому при роботі не виникає шуму, а також має захист від перегріву.
Вирушайте на відпочинок - 1500 може живити ваші мобільні телефони, ноутбуки, динаміки, портативні холодильники, динаміки, деякі малопотужні плити і т. д. Беріть із собою P1500, коли кудись їдете
Допоможе навіть у найкритичніших ситуаціях
P1500 призначена для аварійних джерел живлення різної потужності, які можуть мати більшість комунікаційного обладнання, аварійних інструментів та задовольняти основні потреби в електриці в домашньому господарстві.

У комплекті:
-
Портативна зарядна станція
-
Кабель для зарядки змінного струму
-
кабель зарядки від автомобіля
-
кабель для зарядки від сонячних панелей
-
посібник користувача
Розрахунок споживання кВт в годину побутових приладів:

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 36 мм |
| Длина | 43 мм |
| Высота | 36 мм |
| Вес | 19.42 г |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Разъемы | DC |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 200 В |
| Набор переходников | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, LED лампа, Индикатор уровня заряда, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Универсальная батарея |
- Цена: 74 456 ₴









