Портативна зарядна станція 500W 140400 mAh SYD-N036 500W

Портативна зарядна станція 500W 140400 mAh SYD-N036 500W допоможе вам зарядити ваші пристрої, де б ви не знаходилися. З її допомогою ви зможете багаторазово заряджати смартфони, планшети, вуличне освітлення, дрон, малопотужну побутову техніку та навіть ноутбук.

Універсальність
Зарядна станція має універсальний комплект із 9 роз'ємів, до яких можна підключати як класичні виделки електроприладів, так і кабелі зарядні. Для заряджання акумулятора можна використовувати мережні та автомобільні зарядні пристрої, а також сонячну панель (не входить до комплекту).

Зручна конструкція
Зарядна станція виготовлена з легких, але міцних матеріалів, що гарантують стійкість до пошкоджень при невеликій вазі, а також ручкою для транспортування.

LED-дисплей
Цифровий дисплей дає зникну інформацію про статус роботи зарядної станції, включаючи рівень заряду, вхідну та вихідну потужність, активність роз'ємів тощо. LED-освітлення Choetech 500W має вбудовану світлодіодну лампу, яка забезпечить вам джерело яскравого рівного світла, яке не мерехтить та не втомлює очі.

Основні характеристики:
- ємність акумулятора: 500 Вт-год/140 400 мАг;
- вихід AC потужністю до 500 Вт;
- вихід DC потужністю до 120 Вт;
- 1 автомобільний роз'єм DC із прикурювачем 120 Вт;
- вихідні USB-роз'єми: 4 * USB 12 Вт + USB 18 Вт + Type-C PD 100 Вт;
- вхідний роз'єм DC для заряджання;
- портативна конструкція; - Обладнана LED-дисплеєм;
- обладнана LED-лампою;
- вбудований захист;
- матеріал: пластик;
- у комплекті AC-адаптер.
- підзарядка де завгодно.

У комплекті:
- Портативна зарядна станція
- Кабель для зарядки змінного струму
- посібник користувача
Розрахунок споживання кВт в годину побутових приладів:

| Основные | |
|---|---|
| Источники электроэнергии | Солнце |
| Тип системы по мобильности | Портативная |
| Страна производитель | Китай |
| Тип электростанции | Ветро-солнечная |
| Срок службы | 10 лет |
| Высота | 28 м |
| Производитель | PD |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Противоударный корпус, Фонарик, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка, LED лампа, Влагозащищенный корпус |
| Разъемы | USB, USBx2, Type-C, USB Type-A, Розетка AC 220В, Lighting, Wireless Charger, DC |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Универсальная батарея |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 140400 мА/год |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 23 мм |
| Вес | 6.38 г |
| Длина | 43 мм |
- Цена: 26 000 ₴











