Отзывы о компании TOP VIM
- Світлана О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Комментарий продавца
- Юрий Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Комментарий продавца
- Дмитро М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Комментарий продавца
- Ольга К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Комментарий продавца
- Алексей Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Комментарий продавца
- Єлизавета Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все працює, відправили швидко. Нічник якісний. Майте на увазі, що він маленький, розміром з долоню. Єдине, що прийшов в мʼятій і подертій коробці, а ми брали на подарунок.
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Комментарий продавца
- Оксана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Комментарий продавца
- Дмитро Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купував електростанцію у цьому магазині для хлопців з ЗСУ, зробили знижку, станція супер якість, магазин дуже порядний, рекомендую
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Комментарий продавца
- Максим М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Забирав самовивозом у Києві, якість дуже крута! Дякую вам! І все дуже швидко та зручно! Молодці! Приємна компанія!
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Комментарий продавца
- Олександр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякуємо, що обрали TOP VIM!
Ми раді, що у Вас залишились приємні враження від замовлення!
Будемо чекати Вас знову!
- Комментарий продавца

